Reed Logo
Koncerty
2018-11-10 Uroczysty koncert z okazji Jubileuszu 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości.

10.11.2018 Kostrzyn nad Odrą godz.18.00

Georgijs Osokins - fortepian (laureat
XVII Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego
im. Fryderyka Chopina)

Reed Connection Trio

Michał Mogiła - obój
Jarosław Podsiadlik - klarnet
Rafał Dołęga - fagot


PROGRAM: Mozart, Beethoven, Chopin
2018-09-29 ,,Niedzielne koncerty przed Filharmonią"
Koncert odbędzie się na letniej scenie przed Filharmonią Zielonogórską o godzinie 16.00.

Trio Reed Connection

Michał Mogiła - obój
Jarosław Podsiadlik - klarnet
Rafał Dołęga - fagot

Program: popularne utwory kompozytorów różnych epok m.in.: W. A. Mozarta, H. Tomasiego, J. Leclaira

Wstęp wolny

ZREALIZOWANO PRZY POMOCY FINANSOWEJ MIASTA ZIELONA GÓRA
2018-09-23 Errantia Musica
16. Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej

Polkowice, Kino przy ul. Dąbrowskiego 1,
godz. 18:00

Reed Connection Trio

Michał Mogiła - obój
Jarosław Podsiadlik - klarnet
Rafał Dołęga - fagot

PROGRAM: Mozart, Beethoven, Tansman
2018-08-04 XI Międzynarodowy Festiwal Organowy w Szczecinie

Reed Connection Trio

Program: TBA
2018-06-10 X Wieczory Muzyki Organowej i Kameralnej w Pogórzu

Reed Connection Trio
Michał Mogiła / obój
Jarosław Podsiadlik / klarnet
Rafał Dołęga / fagot

Program:
L. van Beethoven - Wariacje na temat "La ci darem na la mano"
W.A.Mozart - Divertimento
J.Leclair - La Petite Patisserie
2018-05-05 VI LUBUSKI FESTIWAL MUZYCZNY
KONCERT FESTIWALOWY

Filharmonia Zielonogórska, godz. 18:00

Dmitry Shishkin (Rosja) / fortepian

Reed Connection Quartet:
Michał Mogiła / obój
Jarosław Podsiadlik / klarnet
Rafał Dołęga / fagot
José António de Abreu (Portugalia) / róg


PROGRAM:
ALEKSANDER SKRIABIN (1872-1915)
Sonata-Fantazja nr 2 op. 19 gis-moll

NIKOŁAJ MEDTNER (1880-1951)
Canzona-Serenata nr 6 op. 38 f-moll

FRYDERYK CHOPIN (1810-1849)
3 Mazurki op. 59
Scherzo nr 2 op. 31

WOLFGANG AMADEUS MOZART (1756-1791)
Kwintet na fortepian i instrumenty dęte Es-dur KV 452

LUDWIG VAN BEETHOVEN (1770-1827)
Kwintet na fortepian i instrumenty dęte Es-dur op. 16
2018-05-04 VI LUBUSKI FESTIWAL MUZYCZNY
WIRTUOZ FORTEPIANU
DMITRY SHISHKIN SOLO I W KWINTECIE

Filharmonia Gorzowska, godz. 19:00

Dmitry Shishkin (Rosja) / fortepian

Reed Connection Quartet:
Michał Mogiła / obój
Jarosław Podsiadlik / klarnet
Rafał Dołęga / fagot
José António de Abreu (Portugalia) / róg


PROGRAM:
ALEKSANDER SKRIABIN (1872-1915)
Sonata-Fantazja nr 2 op. 19 gis-moll

NIKOŁAJ MEDTNER (1880-1951)
Canzona-Serenata nr 6 op. 38 f-moll

FRYDERYK CHOPIN (1810-1849)
3 Mazurki op. 59
Scherzo nr 2 op. 31

WOLFGANG AMADEUS MOZART (1756-1791)
Kwintet na fortepian i instrumenty dęte Es-dur KV 452

LUDWIG VAN BEETHOVEN (1770-1827)
Kwintet na fortepian i instrumenty dęte Es-dur op. 16
2018-03-24 VI LUBUSKI FESTIWAL MUZYCZNY

KONCERT INAUGURACYJNY

Mieczysław Szcześniak & Filharmonicy Zielonogórscy

Mieczysław Szcześniak - vocal
Adam Lemańczyk - fortepian

Trio stroikowe Reed Connection:

Michał Mogiła - obój
Jarosław Podsiadlik - klarnet
Rafał Dołęga - fagot

Karolina Maszk Mogiła - flet
Seweryn Zapłatyński - flet
Paweł Pawłowicz - klawesyn

Mateusz Mróz - skrzypce
Michał Rożek - skrzypce
Katarzyna Mizera - skrzypce
Beata Gołemberska - skrzypce
Maciej Afanasjew - skrzypce
Krzysztof Tymendorf - altówka
Dominika Głowacka - altówka
Anna Szul - wiolonczela

2018-03-08 Musikfesttage an der Oder

Rzepin, Miejski Dom Kultury, godz: 17:30

KONCERT KAMERALNY:

Trio Reed Connection:

Michał Mogiła, Oboe / obój
Jarosław Podsiadlik, Klarinette / klarnet
Rafał Dołęga, Fagott / fagot

PROGRAM:

Henri Tomasi: Concert Champetre
Wolfgang Amadeus Mozart:Divertimento B-Dur
Ludwig van Beethoven:Thema und Variationen »La ci darem la mano«
Temat i wariacje »La ci darem la mano«
Jacques Leclair: »La Petite Patisserie«
Alexandre Tansman: Suite

freier Eintritt / wstęp wolny
www.mdk.rzepin.org
Tickethotline und Infos / Bilety i informacje:
+48 (0)95 7596529
2018-03-07 Musikfesttage an der Oder

Zielona Góra, sala MCM, godz.19:00

Prague Brass Ensemble:

Frantisek Bílek, Trompete / trąbka
Arnold Kinkal, Trompete / trąbka
Jirˇí Lisy´, Waldhorn / waltornia
Jan Votava, Tenorposaune / puzon tenorowy
Karel Kucera, Bassposaune / puzon basowy

Trio Reed Connection:

Michał Mogiła, Oboe / obój
Jarosław Podsiadlik, Klarinette / klarnet
Rafał Dołęga, Fagott / fagot

Georg Philipp Telemann: Three heroic marches
(La Générosité – La Vigilance – La Réjouissance)
Johann Sebastian Bach: Jesu, Joy of Man’s Desiring
Frantisˇek Xaver Dusˇek: Partita in F
Antonín Dvorˇák: Humoresque
Arr. Jan Votava: Famous Italian melodies
Theodore Oesten/arr. Jan Votava:
Dolly’s Dreaming and Awakening
Bob Thiele/George Weiss/arr. Jan Votava:
What a Wonderful World
Georg Gershwin: Four Hits for Five
Joseph Haydn: Symphony No. 49 »Farewell« (4. Satz – Finale)
Astor Piazzolla: Libertango

Tickets / Bilety: 25,- zł / 20,- zł
Tickethotline und Infos / Bilety i informacje:
+48 (0)68 328 6060
2018-03-04 Musikfesttage an der Oder

Müncheberg (Niemcy), Stadtpfarrkirche Sankt Marien,

KONCERT KAMERALNY

Trio Reed Connection:

Michał Mogiła, Oboe / obój
Jarosław Podsiadlik, Klarinette / klarnet
Rafał Dołęga, Fagott / fagot

PROGRAM:

Henri Tomasi: Concert Champetre
Wolfgang Amadeus Mozart: Divertimento B-Dur
Ludwig van Beethoven:
Thema und Variationen »La ci darem la mano«
Temat i wariacje »La ci darem la mano«
Jacques Leclair: »La Petite Patisserie«
Alexandre Tansman: Suite

Veranstalter / organizator: Betreibergesellschaft mbH
der Stadtpfarrkirche Müncheberg

Tickets / Bilety: 12,- v / 10,- v ermäßigt
www.stadtpfarrkirche-muencheberg.de

Tickethotline und Infos / Bilety i informacje:
+49 (0)3342 72806
2018-02-22 Koncert z okazji z 208. rocznicy urodzin Fryderyka Chopina

Dąbrowa Górnicza, Pałac Kultury Zagłębia,
godz. 18:00

Dmitry Shishkin (Rosja) / fortepian

Reed Connection Quartet:
Michał Mogiła / obój
Jarosław Podsiadlik / klarnet
Rafał Dołęga / fagot
José António de Abreu (Portugalia) / róg


PROGRAM:
ALEKSANDER SKRIABIN (1872-1915)
Sonata-Fantazja nr 2 op. 19 gis-moll

NIKOŁAJ MEDTNER (1880-1951)
Canzona-Serenata nr 6 op. 38 f-moll

FRYDERYK CHOPIN (1810-1849)
3 Mazurki op. 59
Scherzo nr 2 op. 31

WOLFGANG AMADEUS MOZART (1756-1791)
Kwintet na fortepian i instrumenty dęte Es-dur KV 452

LUDWIG VAN BEETHOVEN (1770-1827)
Kwintet na fortepian i instrumenty dęte Es-dur op. 16
2018-01-05 Siemianowice Śląskie - SCK - Park Tradycji

​Gala Noworoczna

Sonori Ensemble & Reed Connection Quartet
2018-01-01 Cieplice - Zdrojowy Teatr Animacji

Gala Noworoczna

Sonori Ensemble & Reed Connection Trio
2017-12-31 SZCZAWNO ZDRÓJ - Teatr Zdrojowy im. Henryka Wieniawskiego

Wielka Gala Sylwestrowa

Sonori Ensemble & Reed Connection Trio
2017-08-20 XIX Międzynarodowy Festiwal Muzyki Kameralnej i Organowej, Lubsko - Forst 2017

Reed Connection Trio
Michał Mogiła - obój
Jarosław Podsiadlik - klarnet
Rafał Dołęga - fagot

Program:
L. van Beethoven - Wariacje na temat "La ci darem na la mano"
L. Durey - Divertimento op.107
A. Tansman - Suita na trio d'Anches


2017-07-15 FESTIWAL MUZYKI KAMERALNEJ W URLACH
Urle, Kościół pw. Matki Bożej Częstochowskiej

Reed Connection Quintet
Karolina Maszk-Mogiła - flet
Michal Mogiła - obój
Jarosław Podsiadlik - klarnet
Rafał Dołęga - fagot
Maciej Baranowski - róg

Program:
August Klughardt - Kwintet Dęty Op. 79
Gustav Holst - Kwintet dęty As-dur Op. 14
Grażyna Bacewicz - Kwintet na instrumenty dęte
2017-07-07 Międzynarodowy Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej w Kamieniu Pomorskim

Reed Connection Trio
Michał Mogiła - obój
Jarosław Podsiadlik - klarnet
Rafał Dołęga - fagot

Program:
W.A. Mozart - Divertimento
A. Tansman - Suite pour trio d’anches
L. van Beethoven - Wariacje na temat La ci darem la mano
A. Durey - Trio na obój, klarnet i fagot


2017-04-30 ŁAGÓW - Zamek Joannitów

V Lubuski Festiwal Muzyczny

Krzysztof Napiórkowski & Filharmonicy Zielonogórscy

Celina Kotz - skrzypce
Michał Mogiła - obój

W programie: J.S.Bach oraz utwory z najnowszej płyty artysty ,, Twardowski x 10 "
2017-03-09 NEUZELLE - Niemcy

Festiwal ,,Dni muzyki nad Odrą"

Michał Mogiła - obój

Jarosław Podsiadlik - klarnet

Rafał Dołęga - fagot

PROGRAM:

Mozart, Beethoven, Durey, Tansman, Szałowski
2017-02-25 KUTNO - Centrum Teatru Muzyki i Tańca w Kutnie

GALA KARNAWAŁOWA

Sonori Ensemble & Reed Connection Trio
2017-02-05 BORREBY - Dania

Teatr w Borreby,
Koncert Noworoczny

Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Zielonogórskiej

Czesław Grabowski - dyrygent

Michał Mogiła - obój
Jarosław Podsiadlik - klarnet
Rafał Dołęga - fagot

PROGRAM: "Là ci darem la mano" L.V.Beethovena na obój, klarnet, fagot z towarzyszeniem Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Zielonogórskiej

aranżacja orkiestrowa - Jakub Kotowski
2017-02-04 HOLSTEBRO - Dania

Teatr Muzyczny w Holstebro,
Koncert Noworoczny

Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Zielonogórskiej

Czesław Grabowski - dyrygent

Michał Mogiła - obój
Jarosław Podsiadlik - klarnet
Rafał Dołęga - fagot

PROGRAM: "Là ci darem la mano" L.V.Beethovena na obój, klarnet, fagot z towarzyszeniem Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Zielonogórskiej

aranżacja orkiestrowa - Jakub Kotowski
2017-01-28 RYDUŁTOWY - Rydułtowskie Centrum Kultury FENIKS

GALA KARNAWAŁOWA

Sonori Ensemble & Reed Connection Trio
2017-01-09 GŁOGÓW - Szkoła Muzyczna I i II stopnia
im. F Liszta, godz: 18:00

GABRIEL FLESZAR & FILHARMONICY ZIELONOGÓRSCY

KONCERT ŚWIĄTECZNY

PROGRAM:

1. J.S.Bach – Cantata BWV 147 ,,Jesus, bleibet meine Freude”

2. A.Vivaldi – Koncert na 2 flety C-dur RV 533

3. A.Vivaldi – Koncert fagotowy C-dur RV 474

4. J.Brahms - Kwintet klarnetowy b-moll Op.115

5. Najpiękniejsze polskie kolędy.

Gabriel Fleszar

Michał Mogiła – obój
Karolina Maszk-Mogiła – flet
Zuzanna Maciszewska - flet
Jarosław Podsiadlik – klarnet
Rafał Dołęga – fagot

Kwartet smyczkowy ,,Aquila"

Mateusz Mróz – skrzypce
Katarzyna Mizera – skrzypce
Jolanta Duszeńko - Lachowicz – altówka
Natalia Makuch – wiolonczela

kierownictwo artystyczne - Michał Mogiła

Organizacja : Stowarzyszenie Artystów "Zdolni do Wszystkiego"
Szkoła Muzyczna I i II stopnia im Franciszka Liszta
w Głogowie
2017-01-07 OŚWIĘCIM - Oświęcimskie Centrum Kultury

GALA KARNAWAŁOWA

Sonori Ensemble & Reed Connection Trio
2016-12-18 ZIELONA GÓRA - STARY KISIELIN - Kościół Parafialny pw. Matki Bożej Wspomożenia Wiernych.

GABRIEL FLESZAR & FILHARMONICY ZIELONOGÓRSCY

KONCERT ŚWIĄTECZNY

PROGRAM:

1. J.S.Bach – Cantata BWV 147 ,,Jesus, bleibet mein Freude”

2. A.Vivaldi – Koncert na 2 flety C-dur RV 533

3. A.Vivaldi – Koncert fagotowy C-dur RV 474

4. J.Brahms - Kwintet klarnetowy b-moll Op.115

5. Najpiękniejsze polskie kolędy.

Gabriel Fleszar

Michał Mogiła – obój
Karolina Maszk-Mogiła – flet
Zuzanna Maciszewska - flet
Jarosław Podsiadlik – klarnet
Rafał Dołęga – fagot

Kwartet smyczkowy ,,Aquila"

Mateusz Mróz – skrzypce
Katarzyna Mizera – skrzypce
Grzegorz Sadowski – altówka
Natalia Makuch – wiolonczela

kierownictwo artystyczne - Michał Mogiła

Organizacja : Stowarzyszenie Artystów "Zdolni do Wszystkiego"
Stowarzyszenie Przyjaciół Kisielina
Kościół Parafialny pw. Matki Bożej Wspomożenia
Wiernych w Starym Kisielinie
Szkoła Muzyczna I i II stopnia im Franciszka Liszta
w Głogowie
2016-09-08 Koncert winobraniowy
Czarna Kafka, ul.Masarska 7-9 godz: 19.00

Michał Mogiła - obój
Jarosław Podsiadlik - klarnet
Rafał Dołęga - fagot

PROGRAM: Mozart, Beethoven, Verdi
2016-06-02 Gubin - koncert w ramach
Lubuskiego Festiwalu Muzycznego;

Koncert kameralny ,,Filharmonicy Zielonogórscy dzieciom”

Powiatowy Dom Dziecka w Gubinie,
godz: 16.00

Reed Connection Quintett

Karolina Maszk - Mogiła - flet
Michał Mogiła - obój
Laura Brol - klarnet ( gościnnie)
Rafał Dołęga - fagot
Grzegorz Sadowski - altówka

Kinga Wojciechowska - prowadzenie koncertu

PROGRAM: S.Prokofiev - ,,Piotruś i Wilk" - bajka muzyczna dla dzieci.
2016-06-02 Rzepin - koncert w ramach
Lubuskiego Festiwalu Muzycznego;

Koncert kameralny ,,Filharmonicy Zielonogórscy dzieciom”

Miejski Dom Kultury w Rzepinie, godz. 18.00

Reed Connection Quintett

Karolina Maszk - Mogiła - flet
Michał Mogiła - obój
Laura Brol - klarnet ( gościnnie)
Rafał Dołęga - fagot
Grzegorz Sadowski - altówka

Kinga Wojciechowska - prowadzenie koncertu

PROGRAM: S.Prokofiev - ,,Piotruś i Wilk" - bajka muzyczna dla dzieci.
2016-06-01 Nowa Sól - koncert w ramach
Lubuskiego Festiwalu Muzycznego;

Koncert kameralny ,,Filharmonicy Zielonogórscy dzieciom”

Nowosolski Dom Kultury, godz. 16.00

Reed Connection Quintett

Karolina Maszk - Mogiła - flet
Michał Mogiła - obój
Laura Brol - klarnet ( gościnnie)
Rafał Dołęga - fagot
Grzegorz Sadowski - altówka

Kinga Wojciechowska - prowadzenie koncertu

PROGRAM: S.Prokofiev - ,,Piotruś i Wilk" - bajka muzyczna dla dzieci.
2016-06-01 Głogów - koncert w ramach
Lubuskiego Festiwalu Muzycznego;

Koncert kameralny ,,Filharmonicy Zielonogórscy dzieciom”

Szkoła Muzyczna I i II Stopnia im. Franiciszka Liszta w Głogowie godz: 18.00

Reed Connection Quintett

Karolina Maszk - Mogiła - flet
Michał Mogiła - obój
Laura Brol - klarnet ( gościnnie)
Rafał Dołęga - fagot
Grzegorz Sadowski - altówka

Kinga Wojciechowska - prowadzenie koncertu

PROGRAM: S.Prokofiev - ,,Piotruś i Wilk" - bajka muzyczna dla dzieci.
2016-04-22 Sala kameralna FZ, godz: 19:00

60 lat Filharmonii Zielonogórskiej

Uroczysty koncert zespołów kameralnych FZ:

Reed Connection TRIO

Michał Mogiła - obój
Jarosław Podsiadlik - klarnet
Rafał Dołęga - fagot

PROGRAM:
A.Tansman – Suita na trio stroikowe
L.Durey – Divertissement op.107 (PREMIERA)

BILETY: http://www.bilety.filharmoniazg.pl/step2/471
2015-10-11 sala MCM Zielona Góra , godz: 15.00

"Piotruś i Wilk" wg dzieła Sergiusza Prokofiewa w opracowaniu na kwintet dęty i aktora.


Kwintet dęty Filharmonii Zielonogórskiej
,,Reed Connection QUINTETT"

Karolina Maszk - Mogiła - flet (Ptaszek)
Michał Mogiła - obój (Kaczuszka)
Jarosław Podsiadlik- klarnet (Kot)
Rafał Dołęga - fagot (Dziadek)
Łukasz Łacny (Wilk)
Sławomir Kozłowski - narrator (Piotruś)

Zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym wraz z rodzicami

BILETY DOSTĘPNE NA:

http://filharmoniazg.pl/events/piotrus-i-wilk/
2015-03-10 Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Franciszka Liszta w Głogowie & Stowarzyszenie Artystów ZDOLNI DO WSZYSTKIEGO zaprasza wszystkich serdecznie:

wtorek 10.03.2015, godz. 17.00. Aula Głogów

REED CONNECTION QUINTETT


Karolina Maszk - flet

Michał Mogiła - obój

Jarosław Podsiadlik - klarnet

Rafał Dołęga - fagot

Łukasz Łacny - waltornia

PROGRAM:

Wojciech Kilar - kwintet dęty

Grażyna Bacewicz - kwintet dęty

Gustav Holst - kwintet dęty

Aleksander Tansman - trio stroikowe
2014-06-21 Stowarzyszenie Artystów ZDOLNI DO WSZYSTKIEGO & Euro Chamber Music Festival & Reed Connection TRIO ZAPRASZA:

sobota, 23.06.2014, godz. 19.00 Gdańsk
sala mieszczańska Ratusza Staromiejskiego

EURO CHAMBER MUSIC FESTIVAL:


REED CONNECTION QUINTETT

Karolina Maszk - flet

Michał Mogiła - obój

Jarosław Podsiadlik - klarnet

Rafał Dołęga - fagot

Łukasz Łacny - waltornia

PROGRAM:

Wojciech Kilar - kwintet dęty

Grażyna Bacewicz - kwintet dęty

Gustav Holst - kwintet dęty

2014-06-20 piątek, 20.06.2014, godz.17.00 Bydgoszcz

sala koncertowa Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy

REED CONNECTION QUINTETT

Karolina Maszk - flet

Michał Mogiła - obój

Jarosław Podsiadlik - klarnet

Rafał Dołęga - fagot


PROGRAM:

Grażyna Bacewicz - kwintet dęty



2014-06-07 Stowarzyszenie Artystów ZDOLNI DO WSZYSTKIEGO & International Oboe & Clarinet Masterclasses & Reed Connection TRIO ZAPRASZA:

I Koncert Kameralny IOM:

sobota, 07.06.2014, godz. 19.00. Zielona Góra
sala kameralna Filharmonii Zielonogórskiej


REED CONNECTION QUINTETT

Karolina Maszk - flet

Michał Mogiła - obój

Jarosław Podsiadlik - klarnet

Rafał Dołęga - fagot

Łukasz Łacny - waltornia

PROGRAM:

Wojciech Kilar - kwintet dęty


2014-06-06 Stowarzyszenie Artystów ZDOLNI DO WSZYSTKIEGO & International Oboe & Clarinet Masterclasses & Reed Connection TRIO ZAPRASZA:

piątek, 06.06.2014, Zielona Góra,
sala MCM Filharmonii Zielonogórskiej:

Christoph Hartmann - obój

Arkadiusz Adamski - klarnet

Rafał Dołęga - fagot

Maciej Baranowski - waltornia

Czesław Grabowski - dyrygent

Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Zielonogórskiej

Program:

W.A.Mozart - Symfonia Koncertująca Es-dur na obój, klarnet, fagot, waltornię KV 297 b

M.Ravel - Bolero

M.Ravel - La Valse
2014-04-26 Stowarzyszenie Artystów ZDOLNI DO WSZYSTKIEGO & Space Art Festival & Reed Connection TRIO ZAPRASZA:

sobota, godz.17.00. Muzuem Woli - Muzeum Historyczne Warszawa

REED CONNECTION TRIO

Michał Mogiła - obój

Jarosław Podsiadlik - klarnet

Rafał Dołęga - fagot

PROGRAM:

J. Haydn, W.A. Mozart, L. van Beethoven, A. Tansman
2014-02-28 Festival Musikfesttage an der Oder/ Dni Muzyki nad Odrą

piątek, 28.02.2014 godz.19.00 Nowa Sól, Nowosolski Dom Kultury


Michał Mogiła - obój

Jarosław Podsiadlik - klarnet

Rafał Dołęga - fagot

PROGRAM: W.A.Mozart, L. van Beethoven, Giuseppe Verdi
2013-11-09 Stowarzyszenie Artystów ZDOLNI DO WSZYSTKIEGO zaprasza wszystkich serdecznie:

Koncert Inaugurujący działalność Stowarzyszenia Artystów ZDOLNI DO WSZYSTKIEGO

Muzeum Ziemi Lubuskiej w Zielonej Górze, godz. 19.00.


REED CONNECTION QUINTETT

Karolina Maszk - flet

Michał Mogiła - obój

Jarosław Podsiadlik - klarnet

Rafał Dołęga - fagot

Łukasz Łacny - waltornia


Program:

Grażyna Bacewicz: Kwintet dęty drewniany

Witold Lutosławski: Trio stroikowe


KWARTET LUBUSKI

Kamila Susłowicz - skrzypce

Beata Gołemberska - skrzypce

Piotr Łaskarzewski - altówka

Arkadiusz Szydło - wiolonczela


Program:

Witold Lutosławski: 5 melodii ludowych

Joaquin Turina: La oracion del torero


BACHUS CLASSIC QUINTETT

Alicja Kwiatkowska - skrzypce

Iwona Wasiak - skrzypce

Katarzyna Wietrenko-Tumińska - altówka

Agnieszka Orszulik - wiolonczela

Krzysztof Orszulik - kontrabas


Program:

Benjamin Britten: Simple Symphony


KRZYSZTOF TYMENDORF & MAGDALENA ZERA DUO

Krzysztof Tymendorf - altówka

Magdalena Zera - altówka

Program:

W. F. Bach Duet na dwie altówki g-moll, F.62
2013-05-19 Spotkania w Parku - Program artystyczno- społeczny Fundacji Jacka Głomba ,, Naprawiacze Świata,,

Park Miejski Legnica, godz. 16.00.

Michał Mogiła - obój

Jarosław Podsiadlik - klarnet

Rafał Dołęga - fagot

Aleksandra Rafa - prowadzenie koncertu

Koncert jest współorganizowany z Yamaha Szkoła Muzyczna w Legnicy

PROGRAM: FILHARMONIA DLA DZIECI
2013-05-18 Koncert promujący debiutancką płytę
Reed Connection TRIO ,,Polak Potrafi,,

Galeria BWA Zielona Góra, godz. 19.30.

Michał Mogiła - obój

Jarosław Podsiadlik - klarnet

Rafał Dołęga - fagot

PROGRAM: W.A.Mozart, L.van Beethoven, G.Rosssini oraz muzyka filmowa
2013-03-31 Koncert prywatny,

niedziela, 31.03.2013, godz.11.00 Zakopane, Hotel Nosalowy Dwór


Michał Mogiła - obój

Jarosław Podsiadlik - klarnet

Rafał Dołęga - fagot

PROGRAM :Wielkanocna Filharmonia dla dzieci.
2013-03-30 Koncert prywatny,

sobota, 30.03.2013, godz.18.00 Zakopane, Hotel Nosalowy Dwór


Michał Mogiła - obój

Jarosław Podsiadlik - klarnet

Rafał Dołęga - fagot

PROGRAM : Muzyka Polska XX wieku.
2013-03-08 Festiwal DNI MUZYKI NAD ODRĄ

piątek | 8.3.2013, 18:00, Rzepin
Dom Kultury

KONCERT

Trio Stroikowe Filharmonii Zielonogórskiej »Reed Connection«:

Michał Mogiła - obój
Jarosław Podsiadlik - klarnet
Rafał Dołęga- fagot

PROGRAM: Wolfgang Amadeus Mozart, Ludwig van Beethoven, Giuseppe Verdi

2012-07-07 V Międzynarodowy Festiwal Organowy - Szczecin 2012

Bazylika Archikatedralna w Szczecinie godz. 20.00.

Reed Connection Quintet

Jan Krzeszowiec - flet(gościnnie)
Michał Mogiła - obój
Jarosław Podsiadlik - klarnet
Rafał Dołęga - fagot
Łukasz Łacny - waltornia

Program:
Anton Reicha Kwintet dęty Es-dur op. 88 nr 2

Gustav Holst Kwintet dęty As-dur op. 14
2012-07-06 Międzynarodowy Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej w Kamieniu Pomorskim

Katedra św. Jana Chrzciciela godz. 19.00.

Reed Connection Quintet

Jan Krzeszowiec - flet(gościnnie)
Michał Mogiła - obój
Jarosław Podsiadlik - klarnet
Rafał Dołęga - fagot
Łukasz Łacny - waltornia

Program:
Anton Reicha Kwintet dęty Es-dur op. 88 nr 2

Gustav Holst Kwintet dęty As-dur op. 14
2012-07-05 Międzynarodowy Festiwal Muzyka w Katedrze

Bazylika mniejsza, Kołobrzeg godz. 20.30.
Reed Connection Quintet

Jan Krzeszowiec - flet(gościnnie)
Michał Mogiła - obój
Jarosław Podsiadlik - klarnet
Rafał Dołęga - fagot
Łukasz Łacny - waltornia

Program:
Anton Reicha Kwintet dęty Es-dur op. 88 nr 2

Gustav Holst Kwintet dęty As-dur op. 14
2012-04-29 II Koncert kameralny IOM

Ruben Hotel, Zielona Góra
godz. 20.00

Christoph Hartmann - obój
Wojciech Wieczorek - skrzypce
Krzysztof Tymendorf - altówka
Bartosz Koziak - wiolonczela
PROGRAM:
R. Fuchs, J. Halvorsen/G. F. Händel, W. A. Mozart

Trio stroikowe Filharmonii Zielonogórskiej Reed Connection
Michał Mogiła - obój
Jarosław Podsiadlik - klarnet
Alicja Kieruzalska - fagot (gościnnie)

PROGRAM:
L.v.Beethoven - Wariacje na temat \"La co darem la mano\"
2011-11-11 Uroczysty koncert z okazji Narodowego Święta Niepodległości

Galeria BWA, Al.Niepodległości 19
godz. 18.00.

Michał Mogiła - obój

Jarosław Podsiadlik - klarnet

Rafał Dołęga - fagot


Program: Muzyka Polska XX wieku
2011-10-22 III Lubuski Kongres Kobiet

Aula Uniwersytetu Zielonogórskiego
godz. 11.00

Michał Mogiła - obój

Bronisław Krzystek - klarnet (gościnnie)

Rafał Dołęga - fagot

W programie: Mozart, Beethoven, Rossini
2011-05-30 Zielona Góra, godz.18.00
Filharmonia Zielonogórska

IV Polsko - Niemieckie Dni Mediów

Program: Rossini, Mozart, Beethoven
2011-04-19 International Oboe Masterclasses

Sala kameralna Filharmonii Zielonogórskiej im. Tadeusza Bairda
godz. 19.00

obój - Michał Mogiła

klarnet - Jarosław Podsiadlik

fagot - Rafał Dołęga

Program:
G.Rossini -Cyrulik Sewilski - Sinfonia obój, klarnet i fagot
A.Tansman - Souite pour Trio d\'Anches
2011-04-09 Zielona Góra, Galeria BWA, godz. 19.00

Koncert kameralny

Reed Connection trio

obój - Michał Mogiła

klarnet - Jarosław Podsiadlik

fagot - Rafał Dołęga


Program: Mozart, Beethoven, Rossini
2011-03-28 Koncert charytatywny

,,Muzycy dzieciom,,

Oddział Dziecięcy Szpitala Wojewódzkiego w Zielonej Górze
godz. 11.30.

2010-05-15 Zielona Góra, Muzeum Ziemi Lubuskiej: ,,Europejska Noc Muzeów\"

obój - Michał Mogiła

klarnet - Bronisław Krzystek(gościnnie)

fagot - Rafał Dołęga

Program: Muzyka Włoska

2010-04-30 Częstochowa, godz. 18.00

Muzycy Reed Connection zostali zaproszeni do wspólnego koncertu z Morphing Vienna Chamber Orchestra odbywającego się w ramach 20 Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Sakralnej Gaude Mater.
solista - Bobby McFerrin (USA)
2009-05-21 Szkoła Muzyczna I i II Stopnia im. Tadeusza Szeligowskiego w Gorzowie Wielkopolskim godz 18.30
2009-05-16 Legnica, Noc Muzeów, Muzeum Miedzi
2009-05-12 Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Franciszka Liszta w Głogowie godz 17.00
2009-04-25 Zielona Góra, Galeria BWA, godz 19.00 Muzyka Polska XX+
2009-04-23 Gubin, Dom Kultury, godz. 19.00
youtube facebook


Reed Logo
Reed Logo
Reed Logo